Субота, 20 липня 2024

Дві групи Тернопільських капеланів здійснили духовну місію у зоні бойових дій

Священнослужителі Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ не полишають без духовної опіки захисників та захисниць в обставинах загострення військових дій. Вкотре з благословення архиєпископа та митрополита Тернопільсько-Зборівського  Василія Семенюка цими днями капелани-волонтери провели духовну місію на сході України.

photo 2024 05 20 09 54 48 2Подорож розпочалася з освячення транспорту для Збройних Сил України на території Тернопільської духовної семінарії, яку здійснили архиєпископ Василій Семенюк та єпископ-помічник Володимир Фірман. Відтак, отці, розділившись на дві групи, вирушили у духовну місію. Капелани впродовж тижня подолали більше 1500 км по лінії фронту, аби відвідати військових, підтримати їх на дусі, уділити Святі Таїнства Сповіді та Причастя та ще раз показати, Церква про них пам’ятає та молиться.

photo 2024 05 20 09 54 48 8Священники перебували у місцях дислокації військових підрозділів Херсонщини, Запоріжжя, на Донеччині та Харківщині. Завдяки жертводавцям архиєпархії були передані два евакуаційні автомобілі та інші засоби для полегшення захисту української землі.

У дві місійні групи входили: отець Роман Дутчак, отець Тарас Зрайчик та отець Олександр Фарилюк; а також отець Іван Гуменюк, отець Євген Зарудний та отець Андрій Чернецький.

photo 2024 05 20 09 54 49 4

пресслужба архиєпархії