Субота, 20 липня 2024

У Будилові відбувся з'їзд молоді Козлівського деканату

30 серпня у с. Будилів відбувся деканальний зʼїзд молоді Козлівського деканату. Усе розпочалося з Молебня до Христа Чоловіколюбця, який очолив о. декан Роман Гук у співслужінні священників деканату. Далі розпочався концерт духовно-патріотичної пісні, в якому взяли участь молодь деканату та церковний хор с. Будилів.

зображення viber 2023 07 31 15 24 51 734На початку концерту слово привітання для молоді виголосив о. декан Роман Гук. Також привітав гостей деканального свята адміністратор місцевої парафії о. Іван Хома. Під час концерту панувала приємна атмосфера духовно-патріотичної пісні. Через співану молитву випрошувалася ласка, миру і сили для всіх, а особливо для нашої християнської молоді. Патріотичними піснями та бансами згадали про наших воїнів-героїв, а також піднесли національний дух в молоді.

Після концерту всі присутні мали можливість поласувати смачними смаколиками та солодкою випічкою від Будилівських парафіян. Всі бажаючі могли також скуштувати смачної ухи від п. Степана Гніздюха. Програму свята продовжили брати-семінаристи - Назарій Зарудний і Сергій Мельник, які разом з аніматорами с. Будилова, смт. Козлова, с. Росоховця та молодіжною спільнотою "Зернятко" із с. Золота Слобода, танцювали банси та грали ігри із молоддю та дітьми.

На завершення свята всі присутні зібралися біля урочистої ватри, від якої йшло приємне світло та тепло. З подячним словом для всіх присутніх звернувся о. І. Хома, де подякував, найперше о. декану Роману Гуку, що благословив на проведення свята, а також всім священникам Козлівського деканату, які підготувати та привезли свою молодь. За організацію та підготовку до свята подяку висловив затехиту с. Будилів Лісовській Вірі Михайлівні, п. Євгену Стасишину ( сільський староста) , п. Оресту Стасишину та п. Олександру Пеляку як жертводавцям свята.

повідомив о. Іван Хома