Субота, 20 липня 2024

У Зарваниці відбулася II Всеукраїнська проща волонтерів Карітасу

«З любов‘ю служіть один-одному», - під таким гаслом пройшла II Всеукраїнська проща волонтерів Карітасу. Серед осередків, які цьогоріч долучились до прощі: представники Карітасу України, Карітас Бучацької єпархії УГКЦ, Карітас Стрийської єпархії, Карітас Коломия, Карітас Жовква, Карітас Івано-Франківськ, Карітас Чернівецької Єпархії, Карітас Львів, Карітас Самбірсько-Дрогобицької 'пархії, Карітас Одеса, Карітас Донецьк, Карітас Тернопіль.

IMG 9957 ПанорамаБлизько 400 волонтерів осередків мали унікальну нагоду відновити сили, отримати нові знання та надихнутися до ще більш активного соціального служіння у своїх громадах.

Розпочалася проща пішою ходою з села Золотники до Зарваниці. Далі волонтери молилися під час Літургії, яку очолив архиєпископ та митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

На 6 локаціях проводили воркшопи. Кожен волонтер зміг обрати для себе 2 найцікавіші теми та побувати на презентаціях. Дякуємо тренерам, які проводили навчання: отцю Андрію Олійникову, отцю Василю Броні, Дмитру Федорчаку, Наталії Лялюк, Надії Байор та Вікторії Чех.

Завершилася ІІ Всеукраїнська проща волонтерів урочистою Хресною дорогою, під час якої ми молили Бога про перемогу України та мирне небо.

На арт-стіні кожен учасник прощі залишив свої відгуки та побажання.

Дякуємо Карітасу України за підтримку та участь у прощі. Дякуємо Марійському духовному центру Зарваниця за гостинність, за неймовірну атмосферу, за найсмачніші обід та вечерю. Дякуємо кожному волонтеру за участь. Надіємося, що наступну прощу будемо проводити вже у переможній мирній Україні.

IMG 9595IMG 9880IMG 9439повідомила Ірина Дригуш