Субота, 20 липня 2024

Митрополит Василій Семенюк привітав медиків з професійним святом

Дорогі лікарі, медсестри та медбрати, бойові медики, парамедики, медичні капелани, фельдшери, акушери, лаборанти, санітари та усі працівники галузі охорони здоров'я,

зображення viber 2022 12 27 17 58 31 811З нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника - прийміть найщиріші вітання і подяку за професійність та надзвичайно важливу роботу, особливо у час воєнного лихоліття.

В останні роки ви доклали чимало зусиль у боротьбі з коронавіросною інфекцією, а нині в час агресії росії проти України, самовіддано і жертовно працюєте на передовій і тилу, рятуючи людські життя.

Ваше служіння пов’язане з великою любов’ю і жертвою, бо ті, хто любить, також жертвують. Завдяки вашій самопосвяті та вірності клятві, врятовані життя наших воїнів та мирних людей. Нехай Господь завжди береже вас щоб ви ніколи не опускали своїх рук, щоб ви ніколи не відчували втоми.

У час війни тисячі людей покладаються на вас. Ваша людяність та професійність наближає нас усіх до перемоги. Ми переконані, що нашою щоденною працею та спільними зусиллями жовто-блакитний прапор замайорить над цілою Україною. У цей день в наших молитвах просимо Пресвяту Богородицю, прославлену у Зарваницькій чудотворній іконі, для вас і для ваших родин небесного захисту і опіки, міцного здоров’я, Божої мудрості, миру, любові та щедрого Божого благословення на многії літа.

 

+Василій Семенюк,

архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський