Понеділок, 26 вересня 2022

Ісус завітав у дитячі серця

Нещодавно у храмі Святого Апостола і Євангеліста Луки села Івачів Долішній Тернопільського району відбулося урочисте свято Першого Причастя. Діти з Долішнього та Горішнього Івачева, яких протягом навчального року старанно готувала катехит і вчитель християнської етики Любов Твердохліб, у суботу склали іспит з катехизму і прийняли Святу Тайну Покаяння. До Святої Сповіді також приступили і їхні рідні та хресні батьки.

Перше Причастя 2022. 1У неділю свято почалося Божественною Літургією, під час якої першопричасники в урочистій атмосфері поєдналися із Євхаристійним Ісусом. Після Служби Божої відбувся духовний концерт, учасники якого у віршах та піснях прославляли Господа нашого Ісуса Христа,  дякували Йому за те, що завітав до їхніх сердець, освятив Своєю благодаттю. Крім духовних пісень, присвячених Пресвятій Євхаристії, тут прозвучали твори на тему героїчного захисту українського народу, зокрема мужніх воїнів Збройних Сил України від російських загарбників. Особливо зворушливою була пісня «Журавлі», яку написала регентка хору з с. Воробіївка Зборівського району Люба Вовк. 

Теплі слова вдячності пролунали на адресу пані Люби Твердохліб, яка на високому рівні, старанно, терпеливо й з любов’ю не тільки навчала дітей катехизму, але й вкраплювала у їхні серця духовні зерна Христового Євангелія, правд віри та християнської моралі.

Першопричасників привітали священник, їхні батьки, вчителька Наталія Вікторівна Довгань, які разом із сердечними побажаннями стати високо духовними християнами вручили дітям подарунки,  спеціальні пам’ятки та молитовники для Першого Причастя.

Перше Причастя 2022. 3Перше Причастя 2022о. Орест Глубіш