Субота, 31 липня 2021

У Зарваниці відбуласая проща медичних працівників

У суботу, 12 червня, в Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася професійна проща медичних працівників. Напередодні свого свята лікарі, фельдшери, медичні сестри та інші працівників медичної сфери Тернопільщини прибули до відпустового місця.

IMG 0189Розпочалося паломництво зі спільної молитви. Святу Літургію на подіумі Марійського духовного центру очолив адміністратор малої базиліки Зарваницької Матері Божої о. м. Дмитро Квич разом ректором Марійського духовного центру о. м. Володимиром Фірманом, головою комісії душпастирства охорони здоров’я Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Андрієм Желізком та медичними капеланами нашої архиєпархії.

За доброю традицією від імені архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) та  духовенства о. Дмитро привітав весь колектив медичних працівників з професійним святом, яке незабаром настане, та висловив щирі слова подяки за їхню жертовну працю у такий нелегкий час боротьби з пандемією. Вітальну грамоту з нагоди особливої прощі отримала директор департаменту охорони здоров’я Тернопільської ОДА п. Ольга Ярмоленко, в знак вдячності медикам за дар служіння та вміння робити добро й милосердя

На завершення прощі відбулось освячення води, молитва на Хресній дорозі, відвідини величних святинь Марійського духовного центру.

IMG 0161IMG 0224https://zarvanytsya.org/