Понеділок, 10 травня 2021

pro2

Владика Теодор Мартинюк розпочав реколекції для молоді онлайн

8 квітня владика Теодор Мартинюк, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський, розпочав Великопосні реколекції для молоді на онлайн платформі сервісу Zoom. Організатором виступали спільнота «Українська молодь – Христові».

bfy“Зичу, щоб на цих реколекціях ми поглянули на Покаяння, як на щось позитивне та приємне, таке що несе в собі надію, радість та свободу, бо гріх заманює та приносить яд гіркоти та духовну смерть”, - зазначив владика Теодор.

Відеозапис першої науки:

«У часі Великого Посту ми задумуємося над багатьма справами нашого життя, тому Владика Теодор запрошує нас разом шукати відповіді на складні питання. У перший день учасники мали нагоду послухати науку про одне з питань, що вимагає постійного пошуку відповідей, а саме Таїнства Покаяння», - розповідає спіорганізатор Оля Плюсквік.

На завершення владика дав всім учасникам невеличке домашнє завдання на тиждень: «Заохочую вас знайти в Псалтирі, на ваш вибір, будь-який псалом та спробуйте кожного дня читати його не поспішаючи, вдумливо та в тиші, щоб Боже слово було з вами”.

Щиросердечно запрошуємо на наступну зустріч, що відбудеться о 20:00 15 квітня (четвер) за посиланням https://zoom.us/j/98926366802...

Через те, що ZOOM дозволяє зустріч лише на 100 учасників, відбудеться паралельна трансляція на Facebook сторінку спільноти УМХ та запис, що у вільному доступі буде розміщено на нашому YouTube каналі. Переглянути запис першої науки можна за покликанням: https://youtu.be/btjuxL04nCo

Крім того, в коментарях ви можете залишити запитання до владики, щоб впродовж третьої науки отримати на них відповіді.

 

повідомила Оля Плюсквік