Пт. |
22.03 19 |
Білоголови – 16.00 о.Савків В. Воля – 16.00 о. Влох Є. |
||
Сб. |
23.03 19 |
В.Бірки – 16.00 о.Брегін Плісняни – 16.00 о.Кобильник Заздрість – 16.00 о.Гавришко Ценів – 16.00 о.Римар |
||
Нд. 2* |
24.03 19 |
Бережани – 17.00 Владика Теодор Золотники – 17.00 о. В. Топоровський Буцнів – 17.00 Митрополит Василій М.Ходачків – 17.00 о. Пастух М. |
Залозецький Збаразький |
|
Ср. |
27.03 19 |
м. Хмельницький – 18.00. о.А. Венгер |
||
Пт. |
29.03 19 |
Зборів – 16.00 вл.Теодор Мильно – 16.00 о.Барна В. Іванівка – 16.00 о.Порохонько
|
||
Сб. |
30.03 19 |
Серетець – 16.00 о.Кобильник Данилівці – 16.00 о. Харишин Зеленче – 16.00 о. Довгошия Ладичин – 16.00 о.Козак В. |
||
Нд. 3* |
31.03 19 |
Козова – 17.00 Владика Теодор Волочиськ – 17.00 о.Говера А. Підволочиськ – 17.00 о.Гавришко Б. В.Березовиця – 17.00 о.Січкарик І. |
Збаразький Козівський |
|
Ср. |
3.04 19 |
Гаї за Рудою - 18.00. о.І. Шварчовський |
||
Пт. |
5.04 19 |
Мшанець (Збор.) -16.00 о.Дутчак Р. Ланівці – 16.00 о.Римар Мшанець (Терб.) – 16.00 о.Богак М. |
||
Сб. |
6.04 19 |
Конюхи – 16.00 о.Гук Р. Плотича – 16.00 о.Гриджук Р. Настасів – 16.00 Митрополит Василій ( о.Римар І. ) Кемпінг – 16.00 о.Брона В. |
||
Нд. 4* |
7.04 19 |
Озерна – 17.00 о.Джиджора М. Скалат – 17.00 о.Пастух М. Кам’янець – Подільський – 17.00 о.Данкевич І. Зубра – 17.00 о.Римар І. ( о.Гавришко Б. ) |
Козівський Козлівський |
|
Пт. |
12.04 19 |
Ласківці – 16.00 о.Пастух П. Ренів – 16.00 о.Ваврух Р. Колодіївка - 16.00 о.Драпак І. Оліїв – 16.00 о.Небесний В. |
||
Сб. |
13.04 19 |
Острів – 16.00 о.Брона В. Петриків – 16.00 о.Січкарик І. В.Глибочок – 16.00 о.Харишин О. В.Гаї – 16.00 о.Заблоцький Б. |
||
Нд. 5* |
14.04 19 |
ТЕРНОПІЛЬ Митрополит. Василій, Владика Теодор, священики Теребовля – 17.00 о.Довгошия І. Городок – 17.00 о. Гавришко Б. |
Озернянський Залозецький |
|
Ср. |
17.04 19 |
c.Кальне (козівського р-у), с.Щепанів |
||
Пт. |
19.04 19 |
Серединки – 16.00 о.Богак М. Івачів Г(Д) – 16.00 о.Заблоцький Б. Жабиня – 16.00 о.Драпак І.
|
||
Сб. |
20.04 19 |
Ігровиця – 16.00 о.Говера А. Загір’я – 16.00 о. Римар І. Гримайлів – 16.00 о. Гавришко Б. Біла – 16.00 о. Брона В. |
||
Нд. Квітна |
21.04. 19 |
Залізці – 17.00 Владика Теодор Збараж – 17.00 Митрополит Василій Козлів – 17.00 о.Римар І.
|
Зборівський Озернянський |
|
Пт. |
26.04 19 |
|
ЗАРВАНИЦЯ Митрополит Василій |
|
Сб. |
27.04 19 |
|
||
НЕДІЛЯ ПАСКИ 28 КВІТНЯ |