Субота, 20 липня 2024

При Архикатедрі Тернополя проходять "Веселі канікули з Богом"

Цими днями в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці м. Тернополя триває перший тиждень літнього катехитичного табору «Веселі канікули з Богом». Після щоденної ранкової молитви під проводом настоятеля парафії отця Ореста Павліського діти у супроводі священників парафії, братів-семінаристів та аніматорів мають цікаві сценки, катехитичні зустрічі, захоплюючі мандрівки, веселі ігри та корисні майстер-класи. А головне - діти щоденно мають можливість приступати до Святих Таїнств та моляться Божественну Літургію за мир в Україні.

ko 14Тема цьогорічного табору - «Шлях Мойсея». «Господь мав свій задум щодо Мойсея і доручив йому нелегку місію: визволити свій народ з полону єгипетської неволі та привести народ до обіцяної землі, до свободи. Історія життя, покликання та місія Мойсея бути провідником та вести народ від рабства до свободи є важливою для розуміння релігійних та культурних традицій народу в середовищі, в якому живемо», - повідомляє інфоресурс Архикатедри.

Дякуємо усім батькам котрі дбають про християнське виховання своїх дітей і делегували нам цей обовʼязок на літньому таборі.