Понеділок, 24 червня 2024

Катехитична комісія провела інтелектуальну гру для дітей та молоді

З благословення митрополита Василя Семенюка 1 червня 2024 р. у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії відбулася фінальна всеукраїнська інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» на тему: «Ті, що перемогли світ. Блаженні мученики УГКЦ 20 століття».

int 02

Гра відбувалася у двох вікових категоріях: 10-13 років та 14-17 років. У грі брали участь команди-переможниці зі всіх деканатів архиєпархії по 17 команд у кожній віковій категорії. Змагання проходили у 2 тури і за більшою кількістю набраних очок (правильних відповідей) визначалися переможці та призери. Всі учасники гри були нагороджені спеціальними дипломами та отримали солодкі подарунки.     

Переможцями гри у категорії 10-13 років стала команда «Крила надії» Великоглибочанського деканату (с.Біла), а призерами гри стали команди «Біблійні ліліпути» Залозецького деканату (с.Гаї за Рудою) та команда «Небесний десант» Зборівського деканату (м.Зборів).

Переможцями гри у категорії 14-17 років стала команда «Лелії» східного деканату м. Тернополя (парафія Архистратига Михаїла), а призерами стала команда «Макаріани» Великоберезовицького деканату (парафія св. Володимира) та команда «Аксіос» Козівського деканату (парафія Успіння ПДМ). Всіх переможців та призерів було нагороджено пам’ятними подарунками та грамотами. 

Учасники гри відкрили для себе, що всі 28 блаженних мучеників нашої Церкви, яких у 2001 році проголосив у м.Львові папа Іван-Павло II, усі вони мали дитинство і юність, які наповнювали пізнанням Бога, молитвою, милосердям та любов’ю. Усі блаженні мученики коли вибирали своє покликання у житті, то кожен з них у своєму покликанні хотів служити Богу і людям, Церкві та Україні, і в цьому покликанні вони були вірні аж до смерті.

Багато з дітей спішили поділитися, кому який блаженний найбільше сподобався.... «бо коли ми читали їх життя, то горіли наші дитячі серця».

Особлива вдячність від Катехитичної комісії для парафії Архистратига Михаїла (м.Тернопіль) в особі її пароха о. д-ра Івана Січкарика за можливість провести таку чисельну гру, за комфорт, допомогу, увагу та чай. Подяка велика священникам, катехитам і всім дітям за виявлені знання. Це була чудова, хвилююча та захоплива гра, яка принесе плоди наслідування блаженних мучеників нашої Української Греко-Католицької Церкви.

повідомив о.-мітрат Роман Гриджук