Понеділок, 24 червня 2024

Молодіжний рух УГКЦ «Українська молодь - Христові» презентували ще на 3 парафіях Тернопільщини

Минулий тиждень видався насиченим на презентації молодіжного руху УГКЦ «Українська молодь - Христові» на парафіях Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. Координатор УМХ у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії Лілія Соха та архиєпархіальний духівник отець Володимир Наконечний спільно з активними УМХівцями провідали 3 парафії з метою зустрічі з молоддю та подальшого заснування осередку УМХ.

436357724 872778448226331 5701720377133260965 nТак, з благословення отця-настоятеля Ореста Павліського в неділю, 19 травня, відбулось представлення молодіжного руху «Українська молодь – Христові» в Архикатедрі Тернополя. У ній взяв участь та привітав присутніх заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді отець-мітрат Роман Демуш.

Подібні зустрічі відбулися з молоддю с. Байківці на парафії святої Параскеви, з благословення отця Михайла Канчалаби; у Великій Березовиці на парафії Вознесіння Господнього, де душпастирює отець Василь Брона.

Молодіжні активісти говорили про історію УМХ, місію, цінності, складання присяги, а також відповіли на усі актуальні запитання, які стосуються заснування осередку.

«Із молитвою та Божою допомогою очікуємо на збільшення кола великої УМХівської родини, - розповідає Лілія Соха, - та дякуємо митрополиту і архиєпископу Василію Семенюка за підтримку та благословення нашої діяльності».

пресслужба архиєпархії