Понеділок, 24 червня 2024

Митрополит Василій Семенюк молився з родинами загиблих героїв-захисників

27 квітня, у Лазарову суботу, Марійський духовний центр «Зарваниця» став осередком молитви й духовної підтримки для родин героїв, які поклали свої життя у боротьбі за свободу і правду. У відпустовому центрі молитовну зустріч з сім’ями у скорботі провів архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій  Семенюк. Він очолив Архиєрейську Святу Літургію в малій Базиліці Зарваницької Матері Божої. Співслужили адміністратор малої базиліки о. м. Дмитро Квич, головний капелан Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Микола Квич, який також духовно опікується і родичами загиблих захисників.

hero 8У пастирському слові митрополит Василій зосередив увагу присутніх на Євангельській історії –  воскресіння Лазаря та на скорботі, яка огорнула його рідних сестер та близьких друзів. «Посеред горя і смутку Ісус Христос говорить слова, на які Марта і Марія та кожен з нас може опертись в час скорботи: «Я є воскресіння і життя! — Хто вірить у Мене, хоч і вмре, буде жити. І жоден, хто живе й вірить у Мене, не помре ніколи». Дорогі мої, ви втратили близьких, які віддали своє життя за Україну, але сьогодні почуєте той голос, Господь звернеться по імені до кожного», – наголошує архиєпископ.

hero 7Після Божественної Літургії митрополит привітав родини загиблих захисників, склав щирі співчуття та висловив підтримку,  зазначивши, що молитва є найбільшим виявом любові до  героїв. Відтак у каплиці над джерелом відбулося освячення води. Також  митрополит Василій разом з сім’ями молилися Панахиду за спокій душ всіх воїнів, які поклали життя за незалежність  і кращу долю України. У Зарваниці не перестає лунати молитва до Господа за наших захисників.

Насамкінець, кожен член родини отримав з рук митрополита Василія передвеликодній подарунок зі словами вдячності та підтримки.

hero 4

yui 3

пресслужба МДЦ "Зарваниця"