Понеділок, 24 червня 2024

У Зарваниці тисячі вірних взяли участь у Хресній дорозі

Кілька тисяч вірних взяли участь в особливій великопосній молитві – театралізованій Хресній дорозі, яка відбулася в Марійському духовному центрі «Зарваниця» в неділю, 21 квітня. Очолив моління архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк за участі багатьох священників з м. Тернополя та різних куточків всієї архиєпархії.

img 96391 scaledЧерез постійний неспокій, напружену військову ситуацію в Україні та прохання наших захисників про неустанну молитву, паломники численно об’єдналися в молитві, перебуваючи у святому місці, а також сотні осіб долучалися за допомогою онлайн-трансляції. Ступаючи від стації до стації, присутні переживали разом з Ісусом Христом страждання та смерть, які Він приймає і терпить, доводячи свою безмежну любов до грішної людини. Особливо ця молитва викликає розчулення у час, коли гине цвіт нації – найкращі сини і дочки України.

img 96151 scaledОрганізували театралізоване дійство студенти Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого. Актуальний зміст роздумів, укладених з благословення митрополита Василія, сприяли глибокій призадумі та щирій молитві, яка підноситься до Господа із глибини серця кожного.

Присутні  молилися  за українських воїнів, за звільнення полонених, одужання поранених, віднайдення усіх пропавши безвісти, за дітей та цивільне населення, яке й досі перебуває під окупацією росії, за волонтерів,  медичних працівників, рятувальників, за тих, що втратили своїх рідних та за загиблих героїв. На кожній стації лунала молитва за міста, які прийняли найбільший удар окупантів, адже деякі з них стерті з лиця землі.

img 96501 scaledimg 96481 scaled

пресслужба МДЦ "Зарваниця"