Неділя, 23 червня 2024

Помер о. Олег Маліброда

1 квітня відбувся Чин священничого похорону за новопреставленим ієреєм о. Олегом Малібродою, який очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк, декан Теребовлянський о. Іван Довгошия та священники деканату.

mal1Священник відійшов у вічність на 69-у році життя та 27 років здійснював служіння у парафіяльному храмі св. Івана Богослова с. Ілавче (Теребовлянщина).

«Добрий, чуйний, з великою любов'ю у серці священик, - повідомляє інфопортал с. Ілавче. - Так ми вас запам’ятаємо. Дякуємо, отче за Ваше невтомне служіння і за сміливість бути з людьми у найскладніших моментах їхнього життя. Віримо, що навіть відійшовши від життя земного, отець Олег продовжуватиме охороняти молитвою кожного з нас. Нехай Господь дарує йому Царство Небесне і вічну нагороду в своїх батьківських обіймах за гідне і жертовне священниче служіння».

malСвященник народився 5 січня 1955 року у с. Затурин, Підгаєцького району. 15 лютого 1981 року був висвячений на священника. Душпастирював на Гусятинщині та інших селах Тернопільщини. 29 серпня 1996 року був прийнятий у лоно Тернопільської єпархїі УГКЦ кир Михаїлом Сабригою та призначений парохом с. Ілавче.

Архиєпископ і митрополит Василій Семенюк, єпископи-помічники Теодор Мартинюк та Володимир Фірман, працівники курії архиєпархії, усі священники та вірні висловлюють щирі співчуття родині покійного. Нехай Всемилостивий Господь прийме душу о. Олега в Небесні Оселі, де всі святі і праведні спочивають.

mal2пресслужба архиєпархії