Субота, 25 травня 2024

У Зарваниці відбулися реколекції для дружин священників

З благословення архиєпископа і митрополита Василія Семенюка у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулися дні духовної віднови для дружин священиків Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ. Проходив другий тур реколекцій з 6 по 8 жовтня й участь у ньому взяло близько 100 їмостей.

zobrazhennya viber 2023 10 08 22 07 09 713Духовні науки виголошував о. Юрій Остапюк, сотрудник гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла м. Львова, капелан у Центрі студентського капеланства Львівської архиєпархії. Незвичною, а саме тому цікавою і захоплюючою стала тема «Гідність. Самоцінність. Духовність.» і під час зустрічей на прикладі Старозавітніх отців учасниці вчилися жити «з» і «в» Бозі, а не лише біля Нього. На прикладі Йова (як того, що все втратив, а вкінці віднайшов) добродійки переосмислювали здобутий досвід, ставили собі питання: що ми втрачаємо, а що набуваємо у житті? Розглядаючи особу Авраама (як погодження людини з Богом), учасниці роздумували над пошуком особистого шляху.

Як і щороку їостей відвідав митрополит Василій та єпископ-помічник Володимир Фірман, щоби привітати всіх учасниць, поблагословити на щасливе перебування у Зарваниці. Архиєреї поцікавився діяльністю деканальних спільнот їмостей, їхньою молитовною та волонтерською діяльністю. Приємним сюрпризом у суботу став концерт академічної музики від струнного ансамблю «Quattro Corde» з м. Івано-Франківськ, який подарував кожній учасниці відчуття миру й затишку, радості в серці, дав можливість насолодитися кожною нотою, а головне відпочити душею.

img 7276img 7570img 7580img 7615img 7666пресслужба МДЦ