Понеділок, 24 червня 2024

У Зарваниці вперше відбувся табір УМХ "Шлях Поколінь" парафії Пресвятої Трійці Тернополя

Справжньою яскравою подією цього року для організації "Українська Молодь Христові", що діє при парафії Пресвятої Трійці у Тернополі, став перший тижневий табір "Шлях Поколінь" організований спільнотою у мальовничій чудотворній Зарваниці з 7 до 13 серпня.

Понад 30 дітей та 10 аніматорів були учасниками табору. Серед дітей були й ті, чиї батьки захищають нашу Неньку Україну.

Табір "Шлях Поколінь" не просто так отримав таку назву. Це була подорож в минуле, де діти занурювалися в історію УПА, козацтва, підпілля Церкви та навіть подій Майдану. Щоденно вони поринали в історію нашого минулого завдяки незабутнім моментам катехизації, захоплюючим іграм, навичкам гри на музичних інструментах, а також веселощам та навчанню від справжніх майстрів. Звісно, не обійшлося без подолання величезної кількості завдань, екскурсій та дивовижних кінопереглядів.

Табір відбувся з благословення о. Романа Дутчака і о. Володимира Мисана.

Літо 2023 року назавжди залишиться у серцях молоді, яка брала участь у цьому неймовірному таборі. Ця подія стала не тільки незабутнім досвідом, а й здобутком нових друзів, емоцій та вражень, які назавжди залишаться у їхньому житті.

 

  
  
  
 

Повідомила Марія Висоцька, голова УМХ