Вівторок, 03 жовтня 2023

Митрополит Василій Семенюк візитував парафію Різдва Пресвятої Богородиці с. Покропивна

3 червня парафіяни церкви Різдва Пресвятої Богородиці села Покропивна, Козлівського деканату радо зустріли архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівської УГКЦ Василія Семенюка. Під час пастирського візиту архиєрей відслужив Молебень до Христа Чоловіколюбця; разом з ним співслужили о. декан Роман Гук, о. Євген Зарудний, о. Іван Рудий, о. Андрій Чернецький, о. Віталій Пігій та адміністратор парафії, військовий капелан о. Іван Гуменюк.

pokr 01Душпастирі та вірні молилися за перемогу України та воїнів, які Її сьогодні боронять, зокрема за щасливе повернення усіх захисників додому. Відтак, митрополит Василій за ревну душпастирську працю вручив церковну нагороду - нагрудний золотий хрест - священнику Івану Гуменюку, адміністратору парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Покропивна та великомученика Димитрія села Дмухівці.

Отець Іван подякував владиці, а також усім, хто його супроводжує у священстві: "Це є нагорода також для усіх тут присутніх вірних, а також моїх рідних, наших захисників, які допомагають у дорозі мого покликання".

На Молебні також були присутні військові, які молилися разом з парафіянами, подякували владикові Василю та присутнім отцям-капеланам Євгену Зарудному, Андрію Чернецькому, а о. Івану Гуменюку в знак вдячності за капеланське служіння подарували священниче убрання.

Після Молебня владика освятив військовим автомобілі, які будуть служити нашим захисникам. Насамкінець хористи та брати-семінаристи потішили присутніх співом патріотичних та духовних пісень.

повідомив о. Іван Гуменюк