Четвер, 01 червня 2023

У Зборові відбулася велелюдна Хресна хода

17 березня у місті Зборові відбувся молитовний Хресний хід за мир в Україні та перемогу у війні. Молитовне дійство очолив ректор Тернопільської духовної семінарії о. Іван Римар разом із усіма священиками Зборівського та Озернянського деканатів. Про це повідомляє о. Павло Бобесюк.

zbo 11

На молитву зібралась велика кількість людей: військові та ветерани, рятувальники та поліція, влада, представники культури та освіти, медичні працівники, підприємці, працівники районних електромереж та газової служби, учасники парафіяльних хорів, Марійська і Вівтарна Дружина, пластуни, молодь, діти та велика кількість вірних.

Хід розпочався біля Зборівського коледжу ТНТУ і вулицями міста прямував до храму Різдва Пресвятої Богородиці на Білому Березі. Беручи на свої рамена Хрест Господній, який для християн є знаменням перемоги, вірні роздумували як над Хресною Дорогою нашого Спасителя, так і нашої неньки України. Заносили свої молитви до Бога за усіх, хто на цій дорозі зазнав болю і страждань, а також за тих, хто допомагає нам нести важкий.