Неділя, 03 березня 2024

Святий Миколай завітав у сім’ї загиблих героїв 105 окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України

19 дітей віком від 1 до 15 років з різних міст та сіл на Тернопільщині отримали подарунки іграшки, солодощі, настільні ігри та ігри, що розвивають, з нагоди свята св. Миколая. Ініціатива організувати празник для дітей, які втралити батьків-воїнів, належить командуванню та особовому складу 105 окремої бригади територіальної оборони під духовним проводом військового капелана бригади отця Євгена Флисти.

amyk 1Священник зауважив: "Миколай — це свято радості, духовної опіки, свято майбутнього. Тому діти повинні мати майбутнє, мати свої мрії, бажання. Зараз війна і ми боремося, щоб наше майбутнє реалізувати. Сьогодні ми йдемо з великою місією, провідати діточок воїнів які віддали життя за Україну, йдемо сказати їм що їх тато найкращий, їх тато Герой".

Святослав Бутковський, який виконував роль св. Миколая (с. Смиківці Великобірківської громади) наголосив: "Найважливішим для нас було подарувати діткам свято, побачити в їхніх очах блиск. Ми старались прийти несподівано, зробити сюрприз і нам це вдалось. Від діток відчувалось стільки тепла, радості. Серед них були і маленькі, і старші, але усі щиро раділи появі Святого Миколая. Насправді тішить що ми не даремно це робимо. Я впевнений що такі заходи потрібно діткам, потрібно і нам, щоб не забувати завдяки кому сьогодні організовуємо подібні свята".

Долучились до заходу офіцери групи цивільно-військового співробітництва Регіонального управління Сил ТрО «ЗАХІД».

amyk 2amyk 3amyk 4amyk 5пресслужба архиєпархії

повідомив о. Євген Флиста