Понеділок, 24 червня 2024

У тернопільської «Обнови» поповнення

У неділю, 20 листопада, відбулась посвята у дійсні члени товариства українських студентів католиків «Обнова». Дійство розпочалося із спільної Божественної Літургії в Архикатедральному Соборі Тернополя, яку очолив духівник товариства отець Ігор Дармограй. У своїй проповіді отець підкреслив важливість християнського виховання молоді, нового покоління, котре має важливу місію - відбудовувати Україну, захищати від ворогів на усіх фронтах, у тому числі на духовному фронті.

photo 2022 11 20 21 28 46Опісля Святої Літургії була зачитана вітальна грамота від архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка та розпочалась церемонія посвяти. До присутніх, із вступним словом, звернулася також і голова товариства Костенко Соломія.

Традиційно, нові члени товариства склали присягу на вірність Христові та Церкві, заприсягли своїми знаннями, талантами та невтомною працею пронести через життя святу любов до рідної Церкви та держави.

На завершення, усі виконали гімн товариства та помолились "Боже великий, єдиний" за Україну.

До слова, цього року тернопільському міському товариству українських студентів католиків «Обнова» виповнюється 25 років. Напередодні свята собору Святого Архистратига Михаїла - покровителя спільноти - щорічно звершується посвята у дійсні члени відважних молодих та юних людей, що відчули заклик Христа та не побоялись прийняти його і долучитись до служіння на тих місцях, де вони перебувають, щоб сповна виповнити гасло спільноти - "Обновити усе в Христі!"

photo 2022 11 20 21 28 46 2photo 2022 11 20 21 28 48Інформаційна реферантура ТМ ТУСК "Обнова"