Вівторок, 30 травня 2023

Митрополит Василій Семенюк візитував парафії сіл Заруддя, Кальне, Розгадів, Тютюків та Дарахів

25 червня архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк візитував парафію Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього с. Заруддя, якою опікується о. Михайло Небельський, парафію Воскресіння Христового с. Кальне та св. Параскеви П’ятниці с. Розгадів, якими опікується о. Богдан Мироненко. 26 червня відвідав парафію Різдва св. Івана Хрестителя с. Тютьків та Дарахів, якою опікується о. Віталій Бухта. Супроводив архиєрея декан Зарваницький о. Володимир Топоровський.

viz 01Громади кожного села вітали архиєпископа перед храмом, просили поблагословити село та занести до Бога молитву про мир на нашій землі і перемогу над ворогом. Для вірних кожної громади митрополит Василь відслужив Молебень до Христа Чоловіколюбця, після якого звернувся зі словами духовних настанов та закликом до неустанної та ревної молитви за мир в Україні. На кожній парафії відбувся духовно-патріотичний концерт у супроводі братів-семінаристів.

Після Молебню у с. Розгадів владика Василій з вірними помолився Панахиду на могилі дідуся світлої пам'яті Блаженнішого Любомира Гузара.

viz 10

пресслужба архиєпархії