П'ятниця, 07 серпня 2020

Літні та потребуючі тернополяни отримали допомогу від Церкви

Цими днями літні та потребуючі тернополяни отримали допомогу від Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ. Старанням Антикризового центру по боротьбі з Covid-19, який діє при управлінні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, та з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка було передано близько 150 продуктових наборів.

h1Продуктові набори (крупи різного виду, макаронні вироби, рис, олія) отримали тернополяни, які у період карантину потрапили у скруту та мають особливу необхідність у підтримці. Фасування та розвезення здійснили члени комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії та францисканська молодь парафії УГКЦ св. апостола Петра м. Тернополя. Координував акцією економ Тернопільсько-Зборівсьокї архиєпархії та керівник Антикризового центру о.-мітрат Володимир Фірман.

h2Архиєпископ і митрополит Василій помолився за всіх потребуючих та уділив архиєрейське благословення волонтерам на подальше служіння ближнім, які є в потребі.

До слова, за період карантину роздано понад 2000 продуктових наборів.

h3h4h5h7h6прес-служба архиєпархії