П'ятниця, 07 серпня 2020

Митрополит Василій Семенюк передав допомогу для підопічних БФ «Карітас»

Сьогодні, 19 травня, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк передав допомогу для підопічних БФ «Карітас Тернопіль». Продуктові набори та засоби побутової гігієни отримали тернополяни, які у період карантину потрапили у скруту та мають особливу необхідність у підтримці.

97472360 1419306278275242 7642110493175316480 o«Спільно, архиєпархія та «Карітас», ми зможемо зробити значно більше добра», - зазначив владика Василій, особисто передаючи продукти харчування та засоби першої необхідності.

«Карантин, можливо, невдовзі й завершиться, але його наслідки ми й країна, загалом, відчуватиме ще довго, - зауважив директор БФ «Карітас Тернопіль» о. Андрій Марчук, звертаючись до архиєпископа. - Кількість людей, які потребують нашої опіки, на превеликий жаль, збільшилась. Але, завдяки вашому доброму серцю, піклуванню, нам вдасться допомогти ще більшій кількості потребуючих».

Відтак, архиєпископ і митрополит Василій спільно із працівниками «Карітас Тернопіль» помолився за всіх потребуючих та уділив архиєрейське благословення на подальше служіння ближнім, які є в потребі.

Благодійну акцію здійснено при підтримці Антикризового центру по боротьбі з Covid-19, який діє при управлінні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

повідомляє прес-служба БФ «Карітас»