П'ятниця, 07 серпня 2020

Розпочалася XIII піша проща до Зарваниці спільноти «Матері в молитві»

Сьогодні, 9 травня, розпочалася ХІІІ піша проща руху "Матері в молитві" Тернопільсько-Зборівської архиєпархії до Марійського духовного центру «Зарваниця». Зважаючи на карантинні обмеження, цього року невелика кількість матерів спільно із духівником о. Василем Чамарником пройдуть 54 кілометри маршруту Тернопіль-Городище-Ішків-Золотники-Зарваниця.

зображення viber 2020 05 09 06 59 07

«Ми дякуємо Господу Богу за ласку бути прочанином, бо це не тільки пройти певний шлях, а зуміти відкритися на Божу волю та слухання Божого Слова, - зазначив о. Василь Чамарник на початку прощі. - Ми сьогодні не так чисельно, як кожного року, але, дотримуючись умов карантину та санітарних вимог, ми хочемо зробити це добре діло. Ми сьогодні нікого не залишили, серцем і духом ми разом з усіма матерями, які щороку беруть участь у цій прощі».

зображення viber 2020 05 09 06 59 14Проща відбувається з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка, який завтра, о 9.00, у Марійському духовному центрі «Зарваниця» очолить Архиєрейську Божественну Літургію для прочанок. Стати учасниками Богослужіння, яке транслюватиметься онлайн на Facebook сторінці духовного центру, запрошують всіх членкинь руху «Матері в молитві». Також семінаристи представлять глядачам онлайн концерт духовної пісні з нагоди Дня матері.

В дорозі паломниці моляться за мир і спокій в Україні, щасливу долю своїх дітей, здоров’я лікарів, всіх, хто інфікований коронавірусною інфекцією.

зображення viber 2020 05 09 15 47 22прес-служба архиєпархії