П'ятниця, 07 серпня 2020

Духовно-психологічна підтримка онлайн: у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ стартує марафон

З благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка в рамках ініціативи #допоможеморазом Антикризового центру по боротьбі з Covid-19, який діє при управлінні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, відбудеться новий проект під назвою «Онлайн марафон духовно-психологічної підтримки».

2020 05 08 21 41 10Організатори ставлять мету допомогти вірним УГКЦ та усім потребуючим пережити пост стресовий психологічний стан спричинений життям в умовах пандемії, карантинних обмежень.

«У світі значно збільшується кількість негативних стрес-факторів, що впливають на психоемоційний стан людей, - розповідає керівник центру та економ архиєпархїі о.-мітрат Володимир Фірман. – Наші експерти навчатимуть навиків, як зберігати своє психоемоційне, фізичне і духовне здоров’я, бути стійкими до інформаційних подразників, страху бути зараженим, у тривозі за своїх близьких, у відсутності можливості вплинути на ситуацію».

20200219 113112Формат проведення ініціативи передбачає в період з 11 до 16 травня щоденну публікацію у соціальних мережах та на медійних ресурсах УГКЦ  шести відеороликів з міні лекцією психолога чи духівника на такі теми: «Тривога у час пандемії», «Як не впасти в депресію під час карантину», «Про віру в час викликів», «Де брати ресурс в час різних викликів життя», «Стресостійкість. Як навчитись давати собі раду», «Сімейні конфлікти… як бути разом «В горі і радості».

Теми представлять отець Ігор Махніцький, священник УГКЦ, пані Марія Хомів, лікарка-психотерапевтка, пані Марина Орап, професор кафедри психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Координуватиме проектом священник Архикатедри УГКЦ Тернополя отець Роман Демуш.

2020 05 08 22 05 15

прес-служба архиєпархії

зображення viber 2020 05 09 22 14 29