Четвер, 24 вересня 2020

У Теребовлянському деканаті відбувся День молоді (ФОТО)

28 вересня на території храму Зіслання Святого Духа м. Теребовлі (Сади) відбулася з’їзд молоді Теребовлянського деканату. Гаслом молодіжного дня стали слова «Ми є родина». Організаторами виступили священики деканату на чолі деканом Теребовлянським о. Іваном Довгошиєю.

100 2745З'їзд розпочався з Молебня до Христа Чоловіколюбця. До присутніх звернувся з повчальним слово відповідальний за молодь в деканаті о. Петро Мушинський. Відтак, усі мали можливість зігрітись теплим чаєм з печивом. Опісля розпочався святковий концерт, на якому молоді виконавці представляли свої парафії. Священик спільно з аніматорами подбали про різноманітні ігри та банси. Під час концерту кулінари подали учасникам смачний борщ та смажені пампушки.

На зустріч молоді були запрошені особливі гості: заслужені працівники культури Ігор Бойчук та Діана Бернат, які виконували свої пісні та організовували різні конкурси, переможцям яких вручали подарунки. На закінчення зустрічі о. Іван Довгошия висловив щиру подяку всім учасникам та організаторам свята.

прес-служба архиєпархії