Неділя, 05 липня 2020

Діти Острівця, Застіночого та Зубова спільно взяли участь у "Веселих канікулах з Богом"

З 20 по 23 серпня проходив літній табір «Веселі канікули з Богом», у якому взяли участь діти та молодь сіл Острівець, Зубів та Застіноче (Теребовлянського району). Кожного дня табір розпочинався з Служби Божої, яку очолював місцевий священик о. Іван Бойко. Брат Павло Боняківський, семінарист Тернопільської духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого, проводив катехизації, навчав дітей співати окремі частини Служби Божої, разом із аніматорами організовували квести, естафети, веселі ігри та банси.

p1Засилля анаміторів були спрямовані, аби навчити дітей і молодь працювати в команді, бути дружніми та радіти кожній хвилині життя з Богом. Впродовж табору ніхто не почувався засмученим, усі отримали яскраві емоції та чудові спогади. Як зазначає о. Іван Бойко: "Заради таких щасливих посмішок дітей є стимул працювати в тому ж дусі".

Слід зауважити, що кожного дня батьки дітей готували смачні обідні перекуси, щоб молоді організми дітей отримали енергію для активного відпочинку та засвоїли інформацію на науках. На завершення табору о. Іван Бойко нагородив грамотами брата Павла та аніматорів, усім учасникам заспівали многаліття.

p2p3p4повідомив о. Іван Бойко