«Святий Миколай - благовісник Божого Слова та молитви»: відбулося свято для дітей Козової

18 грудня, в навечір'я празника св. Миколая Чудотворця, у храмі св. Василія Великого смт. Козова відбулося святкове дійство для дітей "Святий Миколай - благовісник Божого Слова та молитви". Торжеству передувала Велика Вечірня з Литією.

q4

Цьогоріч свято було приурочене до Року Божого Слова і молитви в Україні та Церкві. Учні недільної катехитичної школи "Введення в храм Пресвятої Богородиці" разом з парохом о. деканом Романом Рокецьким, катехитом Тетяною Бек і керівником дитячого церковного хору Мар'яною Карась через прозу, вірші та пісні виявили глибоку любов та пошану до Біблії та молитви.

Святий Миколай разом з Ангелами Святого Письма та Молитви наголосили на важливості читання Святого Письма, його дослідженні та діленні Доброю Новиною; а також на актуальності молитви, Святої Літургії, Святих Таїнств у житті християнина. Діти також підготували виставку малюнків на теми: "Іде Святий Миколай" і "Боже Слово та молитва".

В знак вдячності за активну участь у святкуванні у подарунок діти отримали солодощі та іграшки, які презентували жертводавці. По завершенні свята св. Миколай завітав з привітаннями до стареньких самотніх людей та жертовних парафіян, які служать на благо церковної громади.

yq1yq2yq3

повідомила: Тетяна Бек