Кам’янець-Подільська єпархія УГКЦ отримала нового священика

4 грудня року Божого, у день празника Введення в храм Пресвятої Богородиці, у Катедральному храмі УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці міста Хмельницький відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). Під час Літургії у співслужінні багатьох священиків владика уділив отцю-диякону Миколі Шпітальному ієрейські свячення.

IMG 3937

«Віднині Кам’янець-Подільська єпархія УГКЦ має ще одного священнослужителя, який походить з Хмельницького, - розповідає Наталія Коберник. - Спочатку о. Микола співав та прислуговував у церкві. Після школи вступив до місцевого вишу та здобув фах менеджера. Однак своє покликання осмислив уже під час навчання у духовній семінарії».

На молитву до Катедрального храму прибула велика кількість вірих. Владика у своїй промові привітав усіх присутніх з величним святом, закликав молитися за мир та спокій в Україні, за визволення полонених моряків, побажав, аби кожна мати дочекалася з війни свого сина живим. Здійснивши чин ієрейського рукоположення, митрополит Василій подякував матері священика, яка «подарувала сина Церкві», і всім тим, хто виховав і підготував отця Миколу до священства.

IMG 3995IMG 4042IMG 4060

повідомила Наталка Коберник