Субота, 25 травня 2024

У Зарваницю масово прибувають піші паломники: митрополит Василій особисто всіх вітає

Щойно, близько 9.30, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) особисто зустрівся з найчисельнішою групою паломників, які вчора вирушила з Тернополя на прощу до Зарваниці.

a4

«Дякую вам за ваш труд, жертовність, що любите Пресвяту Богородицю і молитеся за Україну», - сказав владика. Відтак усі помолилися за мир в Україні та отримали благословення на подальшу дорогу.

До колони, яка вирушила з Тернополя, примкнули паломники з Великої Березовиці, Мишкович, Микулинець та інших сіл. На нічліг зупинялися у Струсові. Зараз піша колона налічує майже 2000 прочан, які прибудуть до Зарваниці близько 16 години.

Як повідомляють учасники, розпочався дощ та сильний вітер, однак люди продовжують іти і молитися. "Вітер нам помагає, на пагорбі за Золотниками він дує нам у спину і тим самим облегшує дорогу до Пресвятої Богородиці, - розповідає голова комісії у справах молоді о Орест Павліський. - Хочу відзначити чисельну присутність молоді, яка вірить у Бога і прагне кращої долі для України. Атмосфера прощі - чудова, ми йдемо, бо знаємо, що Мати Божа нам, Україні допоможе".

До слова, Зарваниця вже прийняла чисельну групу прочан із Хмельницького та Кам’янця-Подільського. Люди ішли пішки 5 днів. Також прибули вірні зі Славути, Красилова, Сатанова, Шепетівки, Полонного та інших сіл та містечок Хмельниччини.

a5a1a2прес-служба архиєпархії