pro 2019

Учасницями руху «Справжня любов чекає» стали вихованки колегіуму «Знамення»

20 травня, у неділю Святих отців І Вселенського Собору, вихованки колегіуму для дівчат «Знамення» (с. Зарваниця) стали членами молодіжно-мирянського руху «Справжня любов чекає». До вступу у спільноту дівчат підготувала с. Тадея Нагорняк, ЧСВВ. У церкві Пресвятої Євхаристії відбулася Божественна Літургія, під час якої 11 колегіанток склали молитовну обіцянку дотримуватись чистоти помислів, намірів, почуттів та плекати християнські чесноти.

df3

Духівник колегіуму «Знамення» о. Зеновій Пахолок вручив дівчатам обручки з надписом «Справжня любов чекає», що свідчать про належність до руху. Також кожна дівчина отримала білу троянду, яка символізує чистоту. На даний час вихованки колегіуму "Знамення" - єдині учасниці руху "Справжня любов чекає" у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії.

"Сьогодні відбулася важлива подія у моєму житті. Я вступила у "Рух чистих сердець". В часі підготовки мене переслідували різні спокуси. Лякало те, що суспільств не сприйме мого вибору. Та я зрозуміла, коли вступлю в цей Рух, то Господь допоможе пройти всі перешкоди, захистить від життя, яким живе більшість молоді, та подарує мені людину, яка справді цінуватиме і любитиме мене. Кожен з учасників цього Руху повинен переконувати молодь, що можна жити без статевих стосунків до шлюбу. А навпаки розвивати християнські цінності та практикувати життя з Богом!" - поділилася враженнями випускниця Юлія Вацлава.

df2df

повідомила Анна Зварич