В Івачеві відбулася духовна зустріч для людей з особливими потребами

Цими днями на парафіях сіл Івачів Долішній та Івачів Горішній відбулася духовна зустріч інвалідів тернопільської організації опорно-рухового апарату. Спочатку гості прибули до храму святого апостола і євангелиста Луки, у якому взяли участь у Богослужінні, прийняли святі Тайни Покаяння та Євхаристії, слухали духовну науку про сутність Христової віри, основне покликання християн, роздумували над темою людських терпінь і страждань у світлі Христового вчення.

xz

Отримавши в подарунок книжку про івачівську церкву, видану на честь 150-річчя її побудови і освячення, та пам’ятні образки із зображенням святого апостола і євангелиста Луки, учасники зустрічі поїхали на відпочинок до Івачева Горішнього. Тут їх щиро прийняв і безкоштовно надав умови для відпочинку Юрій Єгоров, якому висловлюємо сердечну подяку.

Окрім того, щиро дякуємо тим парафіянам Долішнього та Горішнього Івачевів, які пожертвували свої гостинці для інвалідів, а також старшим братам Ярославу Юнику та Миронові Онишкевичу за своєрідні волонтерські послуги і допомогу інвалідам під час цієї поїздки. Окремі слова вдячності пані Ірині Базилевській з фонду соціального захисту інвалідів за допомогу і безпосередню участь у нашій зустрічі та водієві, який сприяв цій поїздці.

 

повідомив о. Орест ГЛУБІШ