Владика Теодор очолив святкування 10-тої річниці храму у с. Цебрів

Цими днями на парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. Цебрів (Зборівщина) відбулася урочиста подія, а саме святкування 10-тої річниці побудови храму, яке очолив і благословив Єпископ–помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк). Владика очолив Архиєрейську Літургію, під час якої звернувся до вірних із духовним поученням.

IMG 9632

«Господь подає нам своє живе слово, - сказав Архиєрей, коментуючи Євангельский уривок по чудесне помноження Ісусом Христом хлібів і риб. - Ісус знає наші потреби, знає, що ми є голодні, часто не маємо чим поживитись. Ісус Христос залишив на землі Святу Церкву і це є ті скарбниці, коли ми будь - коли можемо прийти щоб почерпнути у тій скарбниці, у тому Божому храмі у Святих Таїнствах велику силу, великий достаток».

«Ми часто буваємо на пустині, у важких, прикрих ситуаціях, що тяжко знайти пораду. Тому Христос залишив нам Святу Церкву і священники дають нам поживу. Ми сьогодні, як велика християнська родина, складаємо подяку Богові, що насичує нас своєю силою. Заохочую вас, щоб продовжували черпати з того невичерпного джерела Божого милосердя, Божої любові, Божої надії. Христос сьогодні приходить і уділяє велике Боже благословення для кожного, для кожної родини, для цілого села. Приступаймо якнайчастіше до Святої Тайни Покаяння, до Святого Причастя, щоб наші серця наповнювались Божої надії. Жодна людина не залишиться без Божого благословення, коли про нього просить».

IMG 9634

До слова, напередодні празника на парафії також відбулися «Веселі канікули з Богом». Діти своєю чисельною присутністю і гарним настроєм подарували радість усім. Тиждень приніс кожному учаснику цікаві пізнання Божих істин. День розпочинали з Святої Літургії, де діти разом з братами семінаристами співали Службу Божу.

IMG 9227

повідомив о. Ігор Тарнавський