Неділя, 05 липня 2020

Рух “Подружні зустрічі” відсвяткував 10-тилітній ювілей

IMG 484118 листопада відбулося святкування 10-тиліття створення руху “Подружні зустрічі” в Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ. На святкуванні були присутні дві пари аніматорів з львівського осередку разом з духовним провідником о. Володимиром Сагайчуком, а також лідери і духовний провідник всеукраїнського руху. Напередодні свята у храмі св. священномученика Йосафата була проведена дев'ятниця на тему християнської родини.

"Подружні зустрічі" є католицькою спільнотою, яка має за мету відновлення подружньої любові. Основна форма праці це трьохденне спілкування в подружньому діалозі, що має характер закритих реколекцій.

Міжнародна спільнота "Подружні зустрічі" об'єднує 42 осередки у 9 країнах Центральної та Східної Європи. До 2009 року, впродовж 30-ти років існування цього руху, відбулося майже 1500 реколекцій за участю 14000 подружніх пар.

У 2004 році Статут Міжнародного руху "Подружні зустрічі" був затверджений Апостольською столицею.

В Україні цей рух започатковано у 1999 році. Він є складовою Міжнародного руху подружніх пар. Відтоді створено осередки у Києві, Івано-Франківську, Львові. У 2009 році лідерами Всеукраїнського руху "Подружні зустрічі" в лоні УГКЦ обрано львів’ян Зиновія та Віру Кузимків, а душпастирську опіку за діяльністю руху з благословення Блаженнішого Святослава покладено на отця о. Івана Чичерського.

В 2002 р. з благословення Блаженної памяті владики Михаїла Сабриги відбулися перші реколекції в Тернополі. З цього часу був зареєстрований осередок реколекційного руху "Подружні зустрічі" в Тернопільсько-Зборівській архиєархії.

В Тернопільському осередку працює 4 священники, 13 пар аніматорів, лідерами руху є подружжя Богдана і Ольги Чайківських, а душпастирську опіку з благословення архиєпископа і митрополита покладено на о.Андрія Пиптика.

За 10 років проведено 32 реколекцій, в яких взяло участь 313 подружніх пар.

Детальніша інформація на сайті podrugnyjrux.ucoz.

прес-служба архиєпархії

повідомила Анна Зварич