Парафія св. Івана Богослова відсвяткувала 10-тиліття

15 листопада владика Василій Семенюк, єпарх Тернопільсько-Зборівський, візитував парафію св. Івана Богослова (Тернопіль). Преосвященний Василій освятив бічні престоли та приміщення збудовані для катехитичних потреб парафіяльної громади. На урочистій Архиєрейській Літургії з владикою співслужили синкел у справах духовенства отець-митрат Андрій Іван Говера, декан Тернопільський отець Іван Козій, декан Бережанський отець Іван Хрептак, парох церкви Пресвятої Трійці отець Ілля Довгошия та деканальне духовенство. Єпископ уділив ієрейські свячення дияконам Роману Чубарі та Олегу Харишину.

Єпископ закликав уникати тяжких гріхів, адже вони руйнують життя людини, роблять її нездатною приймати Божі ласки. “Любімо Ісуса Христа, який вмер за нас. Приймімо Його у наші серця і диявол вже не матиме над нами влади, - звертаючись до вірних зазначив архиєрей. - Якщо ми бажаємо доброї долі для України, для наших дітей та вже сьогодні позбудьмося рабства гріха... Диявола ненавидить дітей Бога і старається всякими шляхами погубити їх, тому шукаймо сили та захисту у Всевишнього”. Єпископ дякував отцю Івану Козію за довголітнє та віддане служіння на парафії, а також жертводавцям парафії. Найбільш активних відзначив подячними грамотами.

Відтак владика благословив нововисвячених ієреїв на дорогу служіння. Після Літургії отець Роман та отець Олег дякували усім та уділили благословення.

прес-служба єпархії