Неділя, 25 вересня 2022

Відбулося мистецьке свято Різдва у колегіумі для дівчат «Знамення»

«Слава во вишніх Богу, на землі мир людям доброї волі» (Лк. 2, 14), - цими словами 25 грудня розпочалася передріздвяна мистецька зустріч для батьків та працівників у Християнському колегіуму для дівчат "Знамення" села Зарваниця (Тернопільщина). Захід відбувся з нагоди завершення першого навчального семестру.

У привітальному слові о. Петро Пастух, викладач основ християнського вчення колегіуму, говорив про містерію Вифлеємської події народження Ісуса Христа: «Народження Ісуса криє у собі «глибину мудрості й знання Божого»(Рм. 11, 33) та безмежну любов і жертву нашого Господа до людини». Учениці представили театралізоване дійство "Христос народжується - славте!" та різдвяні колядки.

«Це дійство спонукало усіх усвідомити, що наш земний шлях повинен пломеніти духом жертви, безцінної подяки та любові за приниження Божого Сина заради спасіння людського роду» - зазначила Анна Зварич, координатор мирянського апостоляту Тернопільско-Зборівської єпархії.

Колегіум для дівчат «Знамення» було започатковано 1 вересня 2008 року. У навчальну програму даного закладу включено основний державний освітній компонент 10-11 класу, тобто по закінченні навчання учениці отримають атестат державного взірця. Дівчата поглиблено вивчають предмети духовно-просвітницького спрямування та отримують християнське виховання.

 

прес-служба єпархії