Неділя, 07 червня 2020

У Тернополі відбувся круглий стіл “Нові ініціативи заради майбутнього”

25.11.2010Цими днями представники держави, церкви та бізнесу зібралися за круглим столом під назвою “Нові ініціативи заради майбутнього”. Зустріч була організована Тернопільським благодійним фондом «Карітас» з нагоди Дня спільних дій в інтересах дітей. Метою зустрічі стало обговорення ролі та взаємодії державних, неурядових, церковних організацій та значення їх діяльності у забезпеченні повноцінного життя та розвитку дитини згідно Конвенції ООН про права дитини, яку Україна прийняла ще в 1991 році.

Під час зустрічі експерти та учасники круглого столу, окрім представлення схем власних напрацювань, обговорили існуючі підходи та діючі моделі праці з дітьми, їх вплив на розвиток повноцінної системи допомоги дітям, особливо тим, котрі позбавлені батьківської турботи та опіки. Окремо наголосили на необхідності дієвої співпраці між державними, благодійними та церковними інституціями у вирішенні проблем та забезпеченні прав дитини.

На зустрічі були присутні представники Тернопільської обласної служби у справах дітей, обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, обласного притулку для дітей, митрополичої підкомісії УГКЦ “За тверезість життя”, благодійного фонду «Майбутнє сиріт», спільноти «Віра і світло», дитячого будинку «Пресвята Родина», проекту «Мобільна робота з молоддю» благодійного фонду «Карітас» Тернополя, благодійного фонду «Допомога», ПЛАСТу, місцевого бізнесу, навчального закладу ТІСІТ.

Результатом круглого столу стало підписання меморандуму про спільні дії в інтересах дітей Тернопілля та домовленості між окремими організаціями про конкретні кроки співпраці.

Після завершення круглого столу діти з дитячого будинку “Пресвята Родина” виступили з театралізованою виставою.

 

прес-служба єпархії

повідомила Наталія МИСУЛА, ТБФ “Карітас”